“ Csak kétféleképpen élheted az
életed. Vagy abban hiszel, a
világon semmi sem varázslat.
Vagy pedig abban, hogy a
világon minden varázslat”
Albert Einstein
Nekem a második jobban bejön!
Tündérek között
-
Sopronban az Erzsébet-kertben június közepén kisgyermekes-családos
rendezvényt szoktak rendezni, és Tündérfesztiválnak hívják.
Idén...
1 napja

Én is a másodikban hiszek! :)
VálaszTörlésKöszönöm, hogy olvasol! :)